Karrier

A Marketing21 Online Marketing Ügynökség új munkatársat keres
Junior Content Marketing Manager pozícióba.

Miért érdemes velünk dolgozni?

  • Bekapcsolódhatsz egy gyorsan növekvő marketing ügynökség családias csapatába
  • Rengeteget tanulhatsz a 21. századi online marketing megoldásokról
  • Részt vehetsz ügyfeleink kreatív és változatos marketing feladataiban
  • Nem csak egy kis csavar leszel a rendszerben: minden fontos döntésbe lesz beleszólásod
  • Ha szeretnéd, rugalmas munkaidővel segítjük a tanulmányaidat
  • Versenyképes jövedelmet biztosítunk

Milyen feladatok várnak rád?

  • Online hirdetések grafikai munkái
  • Képszerkesztés, arculattervezés, logótervezés
  • Infografikák készítése
  • Facebook és Instagram oldalkezelés
  • Blogbejegyzések, egyéb szövegírás
  • Landing page tervezés
  • Elemzések, statisztikák összeállítása

Jelentkezz most, ha a következő feltételeknek maradéktalanul megfelelsz:

  • Adobe programcsalád magas szintű ismerete (Photoshop, InDesign, Acrobat, Illustrator)
  • Kreativitás, szépérzék
  • Kiváló íráskészség magyar nyelven
  • Pontos és igényes munkavégzés
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodás: atomfizika nem feltétel, de azért ne félj a számoktól 🙂

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség/tanulmányok
  • Google Web Designer vagy más bannertervező program
  • Online marketing területen szerzett tapasztalat (különösen Facebook, Instagram oldalkezelés)

>>> Pályakezdők jelentkezését is várjuk <<<

Ha úgy érzed, hogy szeretnél részese lenni egy feltörekvő online marketing ügynökségnek és hajlandó vagy folyamatosan fejleszteni képességeidet, akkor küldd el fényképes önéletrajzod, portfoliód (megvalósult projektek) a nettó fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre:

info@marketing21.hu