PPC Szakértő Állás

Marketing21 Online Marketing Ügynökség

A Marketing21 egy feltörekvő, innovatív online marketing ügynökség belvárosi irodával Budapesten. Keressük csapatunk legújabb elhivatott tagját ppc szakértő munkakörben. Ha szívesen részt vennél startup vállalkozások és ismert nemzetközi márkák reklámkampányaiban, valamint képes vagy folyamatosan fejleszteni képességeidet, tárt karokkal várunk csapatunkba.

A következő feladatokban kell helyt állnod

  • Részvétel online marketing kampányok tervezésében
  • Google Ads (AdWords), Facebook kampányok beállítása
  • Google Ads (AdWords), Facebook kampányok optimalizálása
  • Kommunikáció, kapcsolattartás ügyfelekkel magyar és angol nyelven
  • Részvétel SEO projektekben
  • Részvétel landing page tesztelésben, optimalizálásban
  • PPC kampányokhoz szövegírás és kreatívok tervezése
  • Folyamatos tanulás és önfejlesztés
  • Online marketing képzések elvégzése, szakmai vizsgák teljesítése

Elvárásaink az új csapattaggal szemben

  • Legalább 1 év tapasztalat Google Ads és Facebook kampánykezelésben
  • Felsőfokú végzettség (üzleti, marketing, informatika szakirány előnyt jelent)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Választékos magyar helyesírás és fogalmazás
  • Az ideális jelölt elkötelezett a PPC és az online marketing szakma iránt
  • Képesség a folyamatos tanulásra, önfejlesztésre
  • Megbízhatóság, maximalizmus, igényes munkavégzés

Előnyt jelent

  • Google Ads vizsgák: fundamentals, search, display, mobile, video
  • Google Analytics vizsga
  • Google Tag Manager ismerete
  • Google Data Studio ismerete
  • Keresőoptimalizálás tapasztalat

Amit kínálunk Neked

  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
  • Érdekes és változatos feladatok: nálunk nem lehet unatkozni
  • Jó munkakörnyezet: új irodaház, kávé, légkondi, Klinikák metrómegálló 1 percre
  • Rugalmasan alakítható munkaidő, időnként home office opció
  • Nyitott, barátságos légkör
  • Hosszútávon tervezünk az új kollégával
  • Tudásoddal és teljesítményeddel arányos versenyképes fizetés
  • Teljesítményarányos év végi bónusz
PPC Szakértő állás

Izgalmas nemzetközi projektek

Tanulási, fejlődési lehetőség

Könnyen megközelíthető belvárosi iroda

Stabil, hosszú távú munka

Hogyan jelentkezhetsz?

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldj egy emailt az info@marketing21.hu címre.

A levélben az alábbiakra térj ki:

  1. Csatolt fényképes önéletrajz
  2. Rövid motivációs levél:
  • miért érdekel az állás?
  • miért válasszunk téged?
  • milyen releváns tapasztalatod van?
  • milyen kampányokat kezeltél?