PPC Szakértő Állás

A pozíciót betöltötték!

Marketing21 Online Marketing Ügynökség

Jelentkezési határidő: 2020.09.30

A Marketing21 egy innovatív online marketing ügynökség belvárosi irodával Budapesten. Keressük csapatunk legújabb elhivatott tagját PPC hirdetéskezelő munkakörben. Ha szívesen részt vennél startup vállalkozások és ismert nemzetközi márkák reklámkampányaiban, valamint képes vagy folyamatosan fejleszteni képességeidet, tárt karokkal várunk csapatunkba.

A következő feladatokban kell helyt állnod

  • Részvétel online marketing kampányok tervezésében
  • Google Ads, Facebook kampányok beállítása
  • Google Ads, Facebook kampányok optimalizálása
  • Kommunikáció, kapcsolattartás ügyfelekkel magyar és angol nyelven
  • SEO projektek és kollégák támogatása
  • Részvétel landing page tesztelésben, optimalizálásban (CRO)
  • PPC kampányokhoz szövegírás és kreatívok tervezése együttműködve grafikus kollégákkal
  • Folyamatos tanulás és önfejlesztés
  • Online marketing képzések elvégzése, szakmai vizsgák teljesítése

Elvárásaink az új csapattaggal szemben

  • Legalább 1 év tapasztalat Google Ads és Facebook kampánykezelésben
  • Felsőfokú végzettség (üzleti, marketing, informatika szakirány előnyt jelent)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Választékos magyar helyesírás és fogalmazás
  • Az ideális jelölt elkötelezett a PPC és az online marketing szakma iránt
  • Képesség a folyamatos tanulásra, önfejlesztésre
  • Megbízhatóság, maximalizmus, igényes munkavégzés

Előnyt jelent

  • Google Ads Skillshop (korábbi Academy for Ads) vizsgák: search, display, mobile, video
  • Google Analytics vizsga
  • Google Tag Manager ismerete
  • Google Data Studio ismerete
  • Keresőoptimalizálás tapasztalat

Amit kínálunk Neked

  • Mentorálással támogatott betanulás
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
  • Érdekes és változatos feladatok: nálunk nem lehet unatkozni
  • Jó munkakörnyezet: kényelmes iroda, kávé, légkondi, Boráros tértől 5 perc sétára
  • Rugalmasan alakítható munkaidő, időnként home office opció
  • Nyitott, barátságos légkör
  • Hosszútávon tervezünk az új kollégával
  • Tudásoddal és teljesítményeddel arányos versenyképes fizetés
  • Teljesítmény- és időarányos év végi bónusz
PPC Szakértő állás

Izgalmas hazai és nemzetközi projektek

Tanulási, fejlődési lehetőség

Könnyen megközelíthető belvárosi iroda

Stabil, hosszú távú munka

Hogyan jelentkezhetsz?

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldj egy emailt az info@marketing21.hu címre.

A levélben az alábbiakra térj ki:

  1. Csatolt fényképes önéletrajz
  2. Bruttó fizetési igény
  3. Rövid motivációs levél:
  • miért érdekel az állás?
  • miért válasszunk téged?
  • milyen releváns tapasztalatod van?
  • milyen kampányokat kezeltél?

A kiválasztott jelentkezőkkel interjút szervezünk, ahol teszteljük az angol nyelvtudást és az online marketing szakmai ismereteket.

Marketing eszközök a gyakorlatban

Ingyenes tanfolyam hírlevél feliratkozóknak

✔️ 6 nap, 6 lecke

✔️ Hatékony, teljesítmény alapú kampányok

✔️ Gyakorlatban tesztelt, bevált módszerek

✔️ Haladó eszközök innovátoroknak

Sikeres feliratkozás: hamarosan küldjük az első leckét!