Copywriter, Kreatív Szövegíró Állás

Marketing21 Ügynökség Budapest

Jelentkezési határidő: 2019.06.10

A Marketing21 egy performance marketing ügynökség Budapest belvárosában, a 9. kerületben. Keressük csapatunk legújabb tagját copywriter, kreatív szövegíró munkakörben. Ha nálunk dolgozol, lehetőséged lesz belelátni egy Google Partner ügynökség mindennapjaiba: fejlesztheted szövegíró képességeidet és beletanulhatsz a keresőoptimalizálás (SEO) művészetébe is. Ha szívesen dolgoznál startup ügyfeleknek, ismert nemzetközi vállalatoknak és képesnek érzed magad a folyamatos fejlődésre, akkor itt a helyed közöttünk!

Feladatok a mindennapokban

  • Content marketing szövegírás
  • Reklámszövegek megfogalmazása
  • SEO szövegírás
  • Blogbejegyzések, landing oldalak szövegezése
  • Közösségi média kommunikáció támogatása

Elvárások a szövegíró munkatárssal szemben

  • Legalább középfokú végzettség (főiskolai/egyetemi végzettség nagy előny, de nem feltétel)
  • Legalább erős középfokú angol nyelvtudás (fordítási feladatok és forrásgyűjtés során elengedhetetlen)
  • Korábbi tapasztalat kreatív szövegírás, újságírás területen
  • Választékos magyar helyesírás és fogalmazás
  • Szórakoztató és kreatív szövegírás készség bármilyen témában
  • Képesség a folyamatos tanulásra, önfejlesztésre
  • Megbízható, elhivatott munkatársat keresünk
  • Maximalizmus, igényes munkavégzés
  • Heti 40, napi 8 óra munkaidő vállalása

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség vagy tanulmányok: kommunikáció, média területen
  • Keresőoptimalizálás alapjainak ismerete

Miért érdemes nálunk dolgozni?

  • Mentorálással segítünk, hogy gyorsan beletanulj a feladatokba
  • A munkaidődet mindig rugalmasan oszthatod be
  • Lesz lehetőséged homeoffice-ra is
  • Kiváló munkakörnyezet: menő iroda, új PC hatalmas monitorral, kávé, 4-es 6-os villamos és kék metró 5 perc sétára
  • Tudásoddal arányos versenyképes fizetés
  • Teljesítményarányos évvégi bónusz
  • Változatos projekteken dolgozhatsz
  • Nyitott, barátságos, fiatalos légkör
kreatív szövegíró állás, copywriter munka ikon

Változatos feladatok

SEO és kreatív szövegírás

Fiatalos csapat, családias légkör

Felkeltette érdeklődésed a kreatív szövegíró munka? Küldj egy üzenetet az info@marketing21.hu címre!

A levélben az alábbiakra térj ki:

  1. Csatolt fényképes önéletrajz
  2. Bruttó fizetési igény
  3. Rövid motivációs levél:
  • miért érdekel az állás?
  • miért válasszunk téged?
  • korábbi tapasztalatok rövid leírása