Junior Online Marketing Menedzser Állás

Marketing Állás Budapesten // Marketing21 Ügynökség

Jelentkezési határidő: 2019.06.10

A Marketing21 egy gyorsan növekvő digitiális marketing ügynökség Budapest belvárosában. Folyamatosan keressük a pályakezdő tehetségeket junior online marketing menedzser munkakörbe. A marketing állás keretében lehetőséged nyílik betekintést nyerni egy ügynökség mindennapjaiba: kitanulhatod a PPC, SEO, social media marketing folyamatosan fejlődő szakterületeit. Ha szívesen dolgoznál startup ügyfeleknek, ismert nemzetközi vállalatoknak, és képesnek érzed magad a folyamatos fejlődésre és önfejlesztésre, akkor itt a helyed közöttünk!

Feladatok a mindennapokban

  • Online marketing kampányok stratégiai tervezése
  • Angol és magyar partnerekkel és ügyfelekkel kapcsolattartás
  • Google és Facebook hirdetések beállítása
  • Google és Facebook hirdetések optimalizálása (A/B tesztelés, adatelemzés, módosítások végrehajtása)
  • Keresőoptimalizálás projektek tervezése és kivitelezése
  • Marketing szövegírás hirdetésekhez
  • Kreatívok tervezése grafikus kollégákkal együttműködve
  • Honlapok tervezése, tesztelése, optimalizálása
  • Google, Facebook és további hirdetési rendszerek vizsgáinak teljesítése

Elvárások az online marketing menedzser csapattaggal szemben

  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok (gazdaság, üzlet, marketing és IT szakirány előnyt jelent)
  • Legalább erős középfokú angol nyelvtudás (kommunikálni kell külföldi ügyfelekkel)
  • Elkötelezettség az online marketing szakma iránt
  • Választékos magyar helyesírás és fogalmazás
  • Képesség a folyamatos tanulásra, önfejlesztésre
  • Megbízható, elhivatott munkatársat keresünk
  • Maximalizmus, igényes munkavégzés
  • Heti 40, napi 8 óra munkaidő vállalása

Előnyt jelent

  • Google Academy for Ads vizsgák (fundamentals, search, display, mobile, video, analytics)
  • Facebook Blueprint vizsga
  • Keresőoptimalizálás alapjainak ismerete

Miért érdemes nálunk dolgozni?

  • Tapasztalt mentorok segítenek az online marketing szakma elsajátításában
  • A munkaidődet mindig rugalmasan oszthatod be, időnként a homeoffice is megengedett
  • Kiváló irodai környezet: új irodaház, kávé, légkondi, Klinikák metrómegálló 1 percre
  • Tudásoddal arányos versenyképes fizetést biztosítunk
  • Teljesítményarányos év végi bónusz
  • Nem csak egy kis fogaskerék leszel: stratégiaalkotástól a specialista feladatokig terjed a munkaköröd
  • Változatos projekteken dolgozhatsz
  • Nyitott, barátságos, fiatalos légkör
Junior Online Marketing Állás

Változatos ügyfékör, izgalmas projektek

Mentorálással támogatott fejlődés

Modern irodaház, jó munkakörnyezet

Felkeltette érdeklődésed a junior marketing menedzser állás? Küldj egy üzenetet az info@marketing21.hu címre!

A levélben az alábbiakra térj ki:

  1. Csatolt fényképes önéletrajz
  2. Bruttó fizetési igény
  3. Rövid motivációs levél:
  • miért érdekel az állás?
  • miért válasszunk téged?
  • az online marketing melyik része érdekel leginkább?