Performance bónusz
Prémium egészségbiztosítás
Hibrid munkavégzés
IX. kerületi iroda
Állatbarát munkahely

Szabadúszó Szövegíró Állás

Az állás betelt!

SEO és Marketing Content szövegíró munka 100% home office munkavégzéssel

Performance marketing ügynökség vagyunk Budapesten, a 9. kerületben. Elsősorban SEO és webszöveg íráshoz keresünk szabadúszó kollégákat folyamatos megbízással.

Feladatok

  • SEO szövegírás
  • Blogbejegyzések, landing oldalak szövegírása
  • Reklámszövegek megfogalmazása
  • Weboldal szövegírás brief alapján

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség (főiskolai/egyetemi végzettség előny, de nem feltétel)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás: fordítási feladatokhoz, forrásgyűjtéshez
  • Tapasztalat szövegírás területen
  • Szórakoztató, kreatív és gyors szövegírás bármilyen témában
  • Választékos magyar helyesírás és fogalmazás
  • Maximalizmus, igényes munkavégzés
  • Önállóság
  • Határidők pontos tartása
  • Legalább heti 15-20 óra szabad kapacitás

Előnyt jelent

  • Keresőoptimalizálás, SEO szövegírás tapasztalat

Miért érdemes nálunk dolgozni?

  • Változatos projektek
  • Bárhonnan dolgozhatsz
  • Az idődet magadnak oszthatod be
  • Teljesítményarányos bérezés

Töltsd ki az űrlapot és az alábbiakra térj ki:

  1. Miért érdemes veled dolgoznunk?
  2. Csatolt fényképes önéletrajz

A jelentkezőknek egy rövid próbamunkát küldünk.

    *Kötelező mező

    A honlapot Google reCAPTCHA védi.
    Adatvédelmi Tájékoztató | Használati Feltételek

    Website by Marketing21